Navigeerimise abi

Kaarti komponentide seletus

Lipu markerIga selline lipp kaardil märgib kaupmeest, kes midagi müüb. Vajutades kaardil lipule, saab antud kaupmehe ning tema pakkumiste kohta täpsemat infot.

Klastri markerSee ikoon näitab, et antud alasse on koondunud rohkem kui üks kaupmees. Number ikooni keskel näitab, mitu kaupmeest antud alasse koondunud on. Vajutades ikoonile tuuakse kaupmehed eraldi lipukestena nähtavale.

Kaardil navigeerimine

Kaardil asukoha muutmiseks liigutage hiire kursor kaardi peale, vajutage alla hiire vasak nupp ning seda all hoides liigutage hiirt kuni jõuate soovitud asukohani. Kaardi suurendusaste muutmiseks liigutade kursor kohta, mille suurendusastet muuta soovite. Kaarti suurendusastme vähendamiseks liigutage hiire rullikut endast eemale, suurendamiseks enda poole.

Liigutades hiire kursori mingile kaartil asuva lipu peale näidatakse mida antud kaupmees müüb. Kui pakutavate toodete seas leidub teile sobiv kaup, siis tehke antud lipu peale hiirega vasakklikk, mille järel kuvatakse info antud kaupmehe kohta. Et saada täpsemaid andmeid müüdava kauba kohta tuleb avanenud vaates vajutada lingile „Rohkem infot“, mille järel avaneb leht kaupmehe poolt müüdavate toodetega koos kirjelduse, koguse ja hinnaga.

Otsing

Kindlate toodete või müüjate otsimiseks kaardilt kasutage kaardi üleval olevat otsingukasti. Sisestage sinna soovitud kauba või müüja nimi ja vajutage otsi nuppu. Tulemused kuvatakse kaardil.

Täpsem otsing

Täpsema otsingu sooritamiseks klikkige otsingu kasti kõrval olevat linki „Täpsem otsing“ ja teile kuvatakse vorm täpsustavate lahtritega.

Toote nimi – saate otsida mingit kindlat toodet
Raadius (km) – saate otsida enda asukohast mingis kindlas raadiuses asuvaid tooteid/talunikke
Taluniku nimi – saate otsida mingit kindlat talunikku
Toote kirjeldus – saate otsida mingile kirjeldusele vastavat toodet
Toote sort – saate otsida kindlat sorti toodet

Täitke ära üks või mitu täpsustavat lahtrit ja klikkige nupul „Otsi“. Tulemused kuvatakse kaardil.

Teekonna leidmine

Et leida teekonda taluniku ja enda asukoha vahel tehke vasakklikk kollasel taluniku ikoonil ning avanenud infomullil vajutage nupule "Näita teekonda". Kaardile kantakse teekond taluniku juurest teie arvatava asukohani. Enda asukoha muutmiseks klikkige maja ikoonil ja lohistage see soovitud asukohta. Teile näidatakse ka vahemaa pikkust.

Kaardi ülaosas asuvad lingid

Lai vaade Vajutades ikoonile suletakse „Navigeerimise abi“ sektsioon, mida hetkel loete ning kaart kuvatakse täislaiuses. „Navigeerimise abi“ taastamiseks tuleb vajutada Lai vaade ikoonile

Prindi kaart - Vajutades sellele lingile näidatakse kaart kogu veebilehitseja ulatuses ning avaneb menüü kaardi printimiseks. Et taastada leht esialgsel kujul tuleb vajutada lingile „Taasta tavaline vaade“.
Tavaline kaart - Kaardi tüüp, mis avati vaikimisi kui lehele tulite. Hetkel kuvatud kaardi tüübi nimi on punases kirjas.
Sateliidikaart - Sateliidiga tehtud kaart.
Hübriidkaart - Sateliidiga tehtud kaart, kus lisaks on näidatud ka teede, asukohtade nimed.

...